Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Aktuality

Moderní doba s sebou přinesla možnosti, o kterých se mohlo našim babičkám jen zdát. Vlasová kosmetika je dostupná prakticky všem a už za pár stovek si můžete dopřát kůru, za kterou budou vaše vlasy více než vděčné.

Číst dál...

Barvení vlasů je samozřejmě otázkou, která je v dnešní společnosti velice aktuální. Velké procento lidí si nechává barvit vlasy, až už kvůli modním trendům, anebo prostě proto, že jim začaly rašit šediny.

Číst dál...

Konopí je rostlina, která blahodárně působí na naši pokožku, pleť i vlasy. Často se proto využívá jako součást pleťových či tělových krémů, čistící kosmetiky, vlasových šamponů a balzámů nebo sprchových gelů. Jaké pozitivní účinky konopí přináší? A jaká konopná kosmetika je v současnosti dostupná na našem trhu?

Číst dál...

padáním vlasů jsem se poprvé setkal asi před 15 lety. Nepřikládal jsem tomu velkou váhu a netrápilo mně to. Když se pak tento problém během několika let zviditelnil natolik, že mě to začalo trápit, bylo už pozdě .

Číst dál...

Upozornění

Portál padanivlasu.info obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení provozovatele portálu padanivlasu.info, kterým je společnost PHK MARKETING s.r.o.
Tým portálu padanivlasu.info.

padání vlasů

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: phkmedia(zavinac)gmail.com