Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání

Padání vlasů a anémie

Napsal(a) 

Dobrý den, vlasy mi padaly už několikrát, třeba stresem, ale vždy se to po nějakém čase po užívání Revalidu dalo dohrmady. Teď mi velmi moc padají vlasy už 3.měsíc. Zjistili mi chudokrevnost, to je prý hlavní příčina. Lékařka mi naordinovala aktiferin 3krát denně.Užívám Revalid a na hlavu Anastim. Je to už 2. měsíc a zatím žádné zlepšení. Velmi Vám děkuji za radu. S pozdravem Jitka

 

padání vlasů .info

Dobrý den, doporučujeme Vám návštěvu dermatologa a podrobnější hormonální vyšetření. Pokud je hlavní příčina hodně nízký hemoglobin (o čemž lze docela pochybovat pochybovat), pak aktiferrin nejspíše nepomůže (je slabý, např. Thiamin do svalu je lepší...). Revalid i Anastim jsou kvalitní preparáty, ale je třeba pátrat po skutečené příčině padání vlasů. Nezapomeňte také na kvalitní a vyváženou stravu. Padání vlasů .info

Více z této kategorie: « Padání vlasů v 16 letech

Upozornění

Portál padanivlasu.info obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení provozovatele portálu padanivlasu.info, kterým je společnost PHK MARKETING s.r.o.
Tým portálu padanivlasu.info.

padání vlasů

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: phkmedia(zavinac)gmail.com