Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání

Padání vlasů po vysazení hormonální antikoncepce

Napsal(a) 

Dobrý den, 6 let jsem brala HA Diane 35, po jejím vysazení mi začaly hodně padat vlasy, otěhotněla jsem a padání vlasů ustalo. 3 měsíce po porodu opět začalo a nyní (14 měsíců po porodu) nepřestává a já už nemám ani polovinu vlasů. Jím vitamíny a zdravou stravu, ale vlasy jsou slabé a jemné. Poslední 2 měsíce mi začalo růst pár nových vlasů, ale vůbec to není původní množství. Poradíte?[/panel]

 

padání vlasů .info

Dobrý den, dle popisu Vašeho problému vše nasvědčuje na problém s hormonální nerovnováhou. Doporučujeme Vám návštěvu endokrinologa. Hodně štěstí! Padání vlasů .info

Upozornění

Portál padanivlasu.info obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení provozovatele portálu padanivlasu.info, kterým je společnost PHK MARKETING s.r.o.
Tým portálu padanivlasu.info.

padání vlasů

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: phkmedia(zavinac)gmail.com