Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání

Padání vlasů a hormonální problémy

dobrý den.prosím o radu. je to skoro rok a pul co mi začaly padat vlasy,ze začátku tak 300vlasu za den poslední tři měsíce 700vlasu za den a při mytí 1000 vlasu,jsem z toho špatná-hodně prořídly.je mi 38 let.před rokem jsem vysadila antikoncepci femoden myslela jsem ,že je to tím,protože jsem ji užívala 10let. před osmi měsíci mi zjistily sníženou funkci štítné žlázy beru každý den letrox50 jeden prášek. taky jsem nasadila antikoncepcidiane35,ale beru ji teprve tři dny. taky skoro pul roku se mi hodně mastí vlasy a dost světí pokožka hlavy a vlasy jsou dost jemné.chci se zeptat čím to muže být a jestli mi ještě v mém věku narostou nové vlasy a hlavně jestli přestanou padat.dermatoložka mi dala jenom šampon a alpikort a nic.děkuji za odpověd.[/panel]

 

padání vlasů .info

Dobrý den, hormonální antikoncepce by mohla Vaši hormonální nerovnováhu upravit, ale je třeba vyčkat plného efektu hormonální antikoncepce, což bude až po několika týdnech. Budou-i Vaše problémy přetrvávat, doporučujeme návštěvu endokrinologa. Co se týče kvality vlasů, tak ta se pravděpodobně příliš nezmění (tedy zůstanou jemné). Padání vlasů by se však mělo úpravou hormonálních hladin zpomalit. Držíme palce! Padání vlasů.info

Číst dál...

Padání vlasů po vysazení hormonální antikoncepce

Dobrý den, 6 let jsem brala HA Diane 35, po jejím vysazení mi začaly hodně padat vlasy, otěhotněla jsem a padání vlasů ustalo. 3 měsíce po porodu opět začalo a nyní (14 měsíců po porodu) nepřestává a já už nemám ani polovinu vlasů. Jím vitamíny a zdravou stravu, ale vlasy jsou slabé a jemné. Poslední 2 měsíce mi začalo růst pár nových vlasů, ale vůbec to není původní množství. Poradíte?[/panel]

 

padání vlasů .info

Dobrý den, dle popisu Vašeho problému vše nasvědčuje na problém s hormonální nerovnováhou. Doporučujeme Vám návštěvu endokrinologa. Hodně štěstí! Padání vlasů .info

Číst dál...

Padání vlasů po vysazení antikoncepce

Dobrý den, mám dotaz, nadměrně mi padají vlasy po vysazení HA je to už rok a půl co HA neberu. Problémy začli až po půl roce od vysazení HA. Měla jsem vždy opačný problém, že při užívání HA mi padali vlasy, ale vždy když jsem HA vysadila do 3 měsíců jsem měla klid, žádné padání, vypadnuté vlasy dorůstaly a byly celkově krásné. Ale teďka misto toho, aby  se mi vše vrátilo do normálu vlasy padajíčím čím dál víc. Je to už rok a vlasy mám o polovinu řidčí. Zkoušela jsem opravdu všechno, ale nic nepomáhá. Nemáte prosím radu? Děkuji.

 

padání vlasů .info

Každý organismus reaguje na HA ať nasazení nebo vysazení jinak. Dost často s klientkami řešíme právě padání po vysazení HA. Pokud jste střídavě nasazovala a vysazovala HA, docházelo  i v organismu k výkyvům a mohlo dojít k hormonální disbalanci. Zároveň může být hlavní příčina někde jinde např. spící folikuly, mazotoky, seboroická dermatitida, nedostatečná výživa, dlouhodobá léčba antibiotiky, kortikoidy atd. Vždy, když začnou padat vlasy, hledáme příčinu až půl roku zpět.

Číst dál...

Úbytek vlasů po porodu a kojení

Dobrý den, jsem téměř dva roky po porodu a stále bojuji s úbytkem vlasů. Kojila jsem deset měsíců, po tuto dobu jsem užívala hormonální antikoncepci cerezate.Po této antikoncepci mi vlasy hrozně zřídly.Nepřestaly popadávat ikdyž jsem přešla na HA foxinete,mám velké kouty,řitčí nad čelem,na temeni.Foxinete jsem vysadila po mém uvážení.Může být můj broblém právě v užívání jaké koliv HA.Vlasy mi už tak nepadají jen mi příjde že po vypadeném vlasu už nenaroste nový.Děkuji za radu předem.

 

padání vlasů .info

Dobrý den paní Šlehoferová, porod jako takový je velká zátěž pro celý organismus. V první řadě po porodu dojde k narušení růstového cyklu, vlasy začnou padat ve větší míře, další hormonální výkyv nastává, když přestanete kojit. Završení je pak nasazení hormonální antikoncepce, ta zase simuluje těhotenství. Jinými slovy máte za sebou horskou hormonální dráhu. Po porodu je dost možné že se hustota vlasů zredukuje, abych Vám mohl diagnostikova správnou anemnézu, potřeboval bych s Vámi udělat konzultaci a vidět stav pokožky, pak jsem schopen říci reálné šance na obnovu. S pozdravem, Lukáš Rossbach. Padání vlasů.info

Číst dál...

Upozornění

Portál padanivlasu.info obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení provozovatele portálu padanivlasu.info, kterým je společnost PHK MARKETING s.r.o.
Tým portálu padanivlasu.info.

padání vlasů

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: phkmedia(zavinac)gmail.com