Přihlásit se  \/ 
x
x

Aktuality

Robotická transplantace vlasů je nesmyslné slovní spojení. Žádný robot na světě neumí transplantovat vlasy. I ve 21. století je člověk odkázán na ruční práci lékaře. Jak to tedy je?

Číst dál...

Moderní doba s sebou přinesla možnosti, o kterých se mohlo našim babičkám jen zdát. Vlasová kosmetika je dostupná prakticky všem a už za pár stovek si můžete dopřát kůru, za kterou budou vaše vlasy více než vděčné.

Číst dál...

Barvení vlasů je samozřejmě otázkou, která je v dnešní společnosti velice aktuální. Velké procento lidí si nechává barvit vlasy, až už kvůli modním trendům, anebo prostě proto, že jim začaly rašit šediny.

Číst dál...

Konopí je rostlina, která blahodárně působí na naši pokožku, pleť i vlasy. Často se proto využívá jako součást pleťových či tělových krémů, čistící kosmetiky, vlasových šamponů a balzámů nebo sprchových gelů. Jaké pozitivní účinky konopí přináší? A jaká konopná kosmetika je v současnosti dostupná na našem trhu?

Číst dál...

Upozornění

Portál padanivlasu.info obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění. Tým portálu padanivlasu.info.