Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání

Stres a padání vlasů

Napsal(a) 

Hezký den, nejspíše vlivem velkého stresu mi vypadalo tak 2/3 vlasů. Zejména vepředu. Na kožním mi předepsali Methionin,k tomu beru Panthenol a Biosil po dobu 5 týdnů. Padání je lepší, i když při mytí je to stále velký vlasopád. Je možnost že vlasy znovu dorostou? A za jak dlouho začnou růst? Děkuji.

 

padání vlasů .info

Dobrý den, vypadnou-li vlasy vlivem stresu, pak s největší pravděpodobností znovu dorostou. Důležitá je psychická pohoda a dostatek vitamínů, minerálů a vyvážené stravy. A samozřejmě trpělivost :). Držíme palce! Padání vlasů.info

Upozornění

Portál padanivlasu.info obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení provozovatele portálu padanivlasu.info, kterým je společnost PHK MARKETING s.r.o.
Tým portálu padanivlasu.info.

padání vlasů

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: phkmedia(zavinac)gmail.com