Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání

padanivlasu.info

padanivlasu.info

Padání vlasů a anémie

Dobrý den, vlasy mi padaly už několikrát, třeba stresem, ale vždy se to po nějakém čase po užívání Revalidu dalo dohrmady. Teď mi velmi moc padají vlasy už 3.měsíc. Zjistili mi chudokrevnost, to je prý hlavní příčina. Lékařka mi naordinovala aktiferin 3krát denně.Užívám Revalid a na hlavu Anastim. Je to už 2. měsíc a zatím žádné zlepšení. Velmi Vám děkuji za radu. S pozdravem Jitka

 

padání vlasů .info

Dobrý den, doporučujeme Vám návštěvu dermatologa a podrobnější hormonální vyšetření. Pokud je hlavní příčina hodně nízký hemoglobin (o čemž lze docela pochybovat pochybovat), pak aktiferrin nejspíše nepomůže (je slabý, např. Thiamin do svalu je lepší...). Revalid i Anastim jsou kvalitní preparáty, ale je třeba pátrat po skutečené příčině padání vlasů. Nezapomeňte také na kvalitní a vyváženou stravu. Padání vlasů .info

Číst dál...

Padání vlasů a hubnutí

Chtěla bych se optat, jestli má vliv padani vlasů z hubnutí. A dá se to léčit a čím?? predem dekuji za odpoved.

 

padání vlasů .info

Dobrý den, ano, hubnutí a diety skutečně negativně ovlivňují kvalitu vlasů a mohou způsobvat zvýšené padání vlasů. Při dietách často dochází k omezení přísunu důležitých živin, vitamínů a stopových prvků, což vlasům neprospívá. Nezlepší-li se Váš problém ani po úpravě jídelníčku, měla byste navštívit dermatologa. Padání vlasů .info

Číst dál...

Padání vlasů a stres

Dobrý den, je mi 46 let, prožila jsem velký stres a asi 2-3 měsíce mi extrémě padají vlasy, jsou místečka kde již skoro žádné nemám (tvoří se mi kouty). Také se mi nadměrně tvoří lupy, vlasovou pokožku mám celou pokrytou i většími šupinkami. Na kožním jsem, dostala silné kortikoidy, po kterých je to lepší, ale padání neustává. Asi půl roku neberu antikoncepci, nevím jestli i tohle na to může mít vliv. V některých odpovědích doporučejete vlasovou diagnostiku, kam se mám prosím obrátit?

 

padání vlasů .info

To co popisujete vypadá na lokální alopecii, ta je z velké míry zapříčiněna nadměrným stresem většinou však v kombinaci s dalšími faktory. Vzhledem k tomu, že máte další problematiku (větší šupiny) může se jednat o seboroickou dermatitidu, a ta může být právě jedna z dalších příčin padání vlasů a tvoření mastných lupů. Dalším vlivem je vysazení hormonální antikoncepce. Toto vše se dá řešit, ale netroufnu si nasadit nějaký proces aniž bych vás vyšetřila a viděla nejen stav pokožky, ale i stav kořínků. Kortikoidy nejsou ideálním řešením.

Číst dál...

Upozornění

Portál padanivlasu.info obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení provozovatele portálu padanivlasu.info, kterým je společnost PHK MARKETING s.r.o.
Tým portálu padanivlasu.info.

padání vlasů

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: phkmedia(zavinac)gmail.com