Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání

Padání vlasů ve 27 letech

Napsal(a) 

Dobry den chci se zeptat, dost mi padaji vlasy, neni to nejak extremni, ale padaji, a kdyz si je umyji, tak mensi chuvalec mi vypadne. Jsemm mlada, mam 27 let, uz sem zkusila vyzivu, vlasy si nebarvim, nezehlim, uz sem z toho nestastna. poradte dekuji.

 

padání vlasů .info

Dobrý den, z toho co jste napsala je můj tip: dlouhodobé užívání přípravků se silikony. Ty mají hezkou funkci, že obalují vlasy a tím jim dávají větší lesk a pocit zregenerovaných vlasů, ale jako vedlejší efekt se jimi postupně začne zanášet i vlasová pokožka. Ve vlasovém váčku je umístěná mazová žláza a ta produkuje přirozeně a maz a posílá ho na pokožku, ale když je pokožka zanešená, tak se maz začne kumulovat kolem vlasové cibulky a tu pak odřízne od výživy. Výsledek je takový, že v první fázi začnete pozorovat suché konečky vlasů a rychleji plihnoucí vlasy u kořínků. V poslední řadě si všimnete většího výpadku u mytí. Je to z důvodu, že u mytí se uvolní napětí na pokožce a teplá voda lehce rozpustí nános tuhého mazotoku, který drží mrtvý vlas jako takový. Pro přesnou diagnózu se neváhejte objednat na bezplatnou diagnostiku. S pozdravem, Lukáš Rossbach.Padání vlasů.info

Upozornění

Portál padanivlasu.info obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení provozovatele portálu padanivlasu.info, kterým je společnost PHK MARKETING s.r.o.
Tým portálu padanivlasu.info.

padání vlasů

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: phkmedia(zavinac)gmail.com