Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání

Nízká hustota vlasů v délce

Napsal(a) 

Dobrý den. mám vlasy středně silné a u hlavy jich mám opravdu hodně, ale od jisté doby asi tak 8 let nemůžu dosáhnout hustoty v délce...jakoby vlasy měly kratké období růstu. Myslím, že to začlo od vynechání antikoncepce,což bylo před 8 lety a antikoncepci jsem brala 10 let. Tu nejslabší. Je mi 40 let ,nebarvím se, ani moc nemučím vlasy fénováním atd.Dá se nějak prodloužit růstová fáze? a za jak dlouho bude vidět efekt u delších vlasů? děkuji.

 

padání vlasů .info

Dobrý den, s přirozeným stárnutím dochází i ke ztrátě elasticity, to má vliv na zkrácení vlasového folikulu. Hloubka folikulu má zase vliv na délku růstové fáze. Nejdůležitější je správná elasticita, hydratace a čistota pokožky. Doporučuji po umytí vlasů klidně použít fén, z toho důvodu, že když necháme dlouho působit vodu na pokožce, tak má tendenci kvůli svému vysokému pH dehydratovat pokožku a to nám zase souvisí s výše uvedenou elasticitou. Existují přípravky na rychlé dodání elasticity. Padání vlasů.info

Upozornění

Portál padanivlasu.info obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení provozovatele portálu padanivlasu.info, kterým je společnost PHK MARKETING s.r.o.
Tým portálu padanivlasu.info.

padání vlasů

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: phkmedia(zavinac)gmail.com